Novinky

Hot news on BLOG!

http://www.jineylevel.cz/svet-jyl/46-summer-vibes-and-news

Proklikni se a zjisti co novýho se událo, co se naopak plánuje a nezůstaň tak pozadu. Servírujeme Vám ještě teplý novinky ze světa JYL.

 
Nové produkty a inspirace jak je nosit právě teď na BLOGU!

Ahoj JYLrodino,

jsme tu s další náloží streetwear outfitů a malou isnspirací pro ty, kteří se chtějí dostat z městské fashion šedi a vybočovat něčím, co není všední. U nás momentálně panuje denim atmosféra a když nás potkáte v pražských ulicích celkem s jistotou na sobě budeme mít džinové bundy s různorodými printy, na rukávech arm bandy a zipy u kotníků. Jaro si zatím nedá říct, ale my zůstáváme připravení. Tady je pár typů jak na to….  http://www.jineylevel.cz/svet-jyl/45-fashion-inspiration-by-jyl

#JYL

 
Švédská streetwear klasa THINGStoAPPRECIATE!

http://www.jineylevel.cz/znacka/thingstoappreciate

Ze země vikingů k nám přicestoval nový brand. V "Benátkách severu" jak se Stockholmu, srdci Švédska přezdívá, se narodila tahle streetwear bomba jménem THINGS TO APPRECIATE, zkráceně #TTAa s ní nás poctil svoji návštěvou čistý skandinávský rukopis a k němu neodmyslitelně patří obrovská kvalita produktů. Zkoušej, objednávej a žij streetwearem jako JYLcrew!

 
SLEVY NA dámské produkty až do výše 70%!!!!

http://www.jineylevel.cz/kategorie/194

Uklízíme dámský sklad, rpskt. jsme se rozhodli ukončit dámský koutek a s tím přichází slevy až do výše 70%! Dámy si přijdou určitě na své a za tu nejlepší cenu! Ovšem nezoufejte, s dámským zbožím úplně nekončíme a máme pro Vás dobrou zprávu. V plánu jsou unisex kolekce.

 

TAK HURRY UP! Zboží rychle mizí pod útokem hladových dámských krků!

 
ALIVEDENIM! Džíny, které Vám padnou!

http://www.jineylevel.cz/znacka/alivedenim

ALIVEDENIM, značka specializující se na DENIM, přesněji džíny, se zrodila v ulicích Londýna se špetkou rebélie a  rock´n´rollem v krvi. Boří hranice a nemůže být jednoduše definována. #WEAREALIVE. Nově skladem na prodejně a eshopu.

 
KUP1 DOSTANEŠ 2. for FREE

Vyprazdňujeme sklady a nyní při jakékoliv objednávce obuvi značek New Balance, Puma, Kangaroos, Radii a Burnetie dostanete druhý pár s nižší cenou úplně zdarma. Akce platí při objednávce na osobní odběr a na dobírku. U objednávek na dobírku Vám automaticky pár s nižší cenou nezapočítáme. Akce neplatí na obuv Sixth June a Arkk a platí do vyprodání zásob 

 
Prague squat by JINEYLEVELstore

Proklikni se obrázkem a checkuj jak jsme se porvali se squatem v pražských Holešovicích....

 
Nový sneaker brand ARKKcopenhagen

Dovolte nám představit nový sneaker brand, který bude již za týden dostupný na storu. Značka ARKKcopenhagen se vyznačuje čistým minimalismem. Jsou to sportovně orientované unisex tenisky inspirované skandinávskou jednoduchostí, designem a životním stylem v kombinaci s technickými tvary a materiály. Sami výrobci tvrdí, že tenisky, které produkují vytvářejí s vášní sobě vlastní a buďme upřímní, vášeň je něco co nás nenechá chladnými ani v zimě. Připojte se k nám a staňte se součástí cesty.  

 
PROJECTxPARIS

Project X Paris je moderní streetwear značka pro muže vytvořená v roce 2015. Nachazí inspiraci v městském životním stylu, street módě, avantgardní hudbě a pouličním umění. Kolekce navržená v Paříži se zaměřujeme na inovace, vysokou kvalitu výrobků a nejlepší módní trendy.  PROJECTxPARIS ONSTORE and ONLINE

 
KAIBOSH eyewear

"eyewear designers with a mission"
Nový brand, zaměřený na sluneční brýle, který se narodil v norském Bergenu a jak jsme již předesílali značka pracuje s filozofií , že lidé si zaslouží vlastnit více než jedny brýle, že by je měli kombinovat podle nálady, oblečení a příležitosti - jinými slovy, vyjádřit sami sebe!

 
Avior Clothing SOON

S velkým potěšením Vám oznamujeme , že se nám podařilo posunout módu v českých luzích a hájích opět o "LEVEL" výš. Ze zápádu, přesněji z Německa k nám totiž míří nekonvenční a high- life móda pro muže. Rádi bychom Vám představili značku AVIOR clothing, která přinese do našich šatníku URBAN módu , kterou tu jen tak nenajdete. Sofistikovaný , elegantní , expresivní…to vše je AVIOR, móda , která jde hlouběji než konveční módní standarty a kombinuje jedinečné trendy s inovací, důrazem na kvalitu a pohodlí. Avior je novou dimenzí módy, Avior je životním stylem pro sebevědomé muže, kteří chtěji své osobnosti dodat na originalitě.
 

 
Monika Bagárová x LUKASMACHACEK

Letitá spolupráce návrháře Lukáše Macháčka se zpěvačkou Monikou Bagárovou letos vyústila do společné kolekce oblečení a doplňků.
Monika a Lukáš do kolekce vložili společný styl a cit pro módu a vznikla tak ucelená capsule kolekce, která obsahuje streetové basic kousky, stylové večerní šaty i unisex kousky dostupné v různých cenových hladinách každému. Dostupná bude online a to na našem e-shopu již 30.4.16.
Kolekce má svůj vlastní instagram, kde můžeš sledovat vývoj a samotný život celé kolekce: @mblmcollection

 
Enter Accessories

Značka pocházející ze švédského Stockholmu přináší nadčasové produkty a materiály. Inspirací pro batohy, gym bagy a tašky všeho druhu bylo "vintage army", pracovní a sportovní oblečení pocházející ze začátku 20 století. Produkty byly objeveny pro moderní způsob života a nabízí velkou škálu příslušenství pro každodenní nošení za použití klasických tkanin a premiových kůží. Výrobky jsou vyráběny tradičními metodami a vy je již brzy budete moci vyzkoušet na vlastní kůži.Zboží je již naskladněno a bude co nevidět online, prozátím si jej můžete vyzkoušet na našem storu.

 
opening JINEYLEVEL
video z otevření kamenného obchodu

Přijďte se podívat Spálená 21, Praha 1.