LUKASMACHACEK

MONIKA BAGÁROVÁ X LUKASMACHACEK

Letitá spolupráce návrháře Lukáše Macháčka se zpěvačkou Monikou Bagárovou letos vyústila do společné kolekce oblečení a doplňků.
Monika a Lukáš do kolekce vložili společný styl a cit pro módu a styl. Vznikla tak ucelená capsule kolekce, která obsahuje streetové basic kousky, stylové večerní šaty i unisex kousky dostupné v různých cenových hladinách každému. Inspirací jim byla ulice velkoměsta za velkou louží a ikonický styl pěveckých ikon jako jsou Beyonce, Riri nebo Ciara. 
Téměr každý kousek má hned několik barevných variant jako jsou černá, béžová, šedivá, khaki, bílá i růžová. Ke kolekci vznikla jedinečná pruženka ( guma ), s nápisem FEEL THE MUSIC, která lemuje každý kousek stylového spodního prádla nebo i ikonu sezóny bomber. V kolekci najdete také dva unisex kousky, které může nositel používat oboustranně a to kabát a vestu.
Trendem sezóny jsou také nášivky, které v kolekci nechybí na minimalistických batůžcích. Nášivky jsou na každém kousku jiné, tím umocní originalitu každého kusu.

Žádné položky nebyly nalezeny