SUMMER VIBES AND NEWS!!

SUMMER VIBES AND NEWS!!

Ahoj CREW,

necháváme se únašet na vlně prvního prázdninovýho dne a jsme tu zpět s pravidelným příspěvkem, ve kterým Tě zahltíme novinkama z vod JINÝHO LEVLU. A protože se snažíme pořád přinášet do českejch šatníků něco novýho, narazili jsme na cool brand BLACKBANANAS. Světlo světa spatřil v zemi tulipánů a přinese s sebou originální snapy všech barev, typů a tvarů. Jelikož se tahle bomba začíná rozrůstat do celosvětovejch rozměrů, rozhodli jsme se, že obohatí i náš krámek. Těšit se na něj můžete už přístí tejden a snapy si vyzkoušet u nás ve Spálený, nebo na eshopu. Prohlídnout si je ale můžeš už teď….
Co se týče dalších brandů, máme pro Vás připraveny tři novinky, který představíme behěm léta a je opravdu na co se těšit. Přes léto se nudit rozhodně nebudeme a jen předešleme, že po něm se budou dít velký veci. Čeká nás nový E-shop, instagram shopping a mnohem víc.

Dále Tě chceme pozvat na naší POP-UP akci ve spolupráci s návrhářem Lukášem Macháčkem, na který s náma můžes pokecat, popít, užít si červencovýho sluníčka a pokoupit pár dobrejch kousků. Na akci nebude chybět ani pořádnej gril, barber a večer zahraje DJ Fatty M. Celá tahle paráda se odehraje na smíchovský Náplavce v prostorách baru KOBKA 15. Startujeme 22. Července  v 11 hodin a pokračovat se bude až do brzkých ranních hodin. Proto jestli nevíš jak si líp užít letní sobotní odpoledne, tak se na Tebe budeme těšit v plný sestavě naší mnohečlenné JYLcrew.

V neposlední řadě bychom Tě rádi informovali o rozšíření spolupráce právě s Lukášem Macháčkem v podobě nově vznikajícího showroomu v prvním patře našeho shopu. Takže budeš mít při ruce nejen širokej výběr našich brandů, ale i možnost si prohlídnout práci jednoho z nejlepších českejch návrhářů. Showroom by měl bejt spuštěnej začátkem září, ale všichni víme jak to při rekonstrukcích bejvá a proto žádnej oficiální termín ještě není stanovenej. O celý renovaci Tě budeme informovat v průběhu prázdnin a tešíme se na Tvoji návštěvu.

Díky za přízeň, láska a mier

See ya

JYL crew 

 

 

Žádný komentář

Napsat komentář

Your email address will not be published.